Олесь Ульяненко від А до Я

теґи: Ірина Славінська, Олесь Ульяненко, Ульяненко, інтерв'ю

Ірина Славінська зробила чудове інтерв'ю з Ульяном в своєму дусі в "Українській правді".

Враження таке, ніби дійсно Ульян сидить та розмовляє:

Моя бабуся була дворянкою з роду Воейкових, вони усі були анархісти. Цей рід починається з 14 століття. Вони ще Лжедмитрія знімали. В мене від них мають бути величезні наділи землі. Але ж судитися за них немає сенсу, все одно не зможу відсудити.

Ще був брат моєї бабусі, його звали Олександром, він убив одного генерал-губернатора. Він знав, на що йшов. Тоді люди так вміли: зранку собі спокійно одягнув білу сорочку, почистив костюм, у петлицю – червону гвоздику. Пішов чатувати в кафе, випив чаю, з'їв тістечко безе... І точь-в-точь у потрібний момент – не знаю, як він це вирахував – поклав 4 жандармів і того генерал-губернатора зі своїх двох "ділінжерів".

Коли батько був маленький, то грався в "війнушку" справжніми патронами – вдома були цілі запаси. Одного разу на вокзалі, де висів портрет чи то Сталіна, чи то лисого горбатого Хрущова, тато кинув у ту картину вибухівку – нічого серйозного, воно просто бабахнуло, просто "пшик".

Його потім витягували з тюрми. Дід був будьоновцем, тому відпустили. Ну і взагалі в провінції міліція буває м'якіша, ніж у Києві.